1-dřevoobchod Huťská 229, Kladno

Ceník

Ceník

Podívejte se na kolik to všechno vyjde. Případně nám napište o individuální nabídku.

KVH hoblované hranoly

Profil (VxŠ)3m4m5m7m
40x6093,-/112,-124,-/150,-155,-/187,--
40x80124,-/150,-165,-/199,-206,-/249,--
40x100155,-/188,-206,-/249,-258,-/312,--
40x120186,-/225,-248,-/300,-310,-/375,--
40x140217,-/263,-289,-/349,-361,-/436,--
40x160248,-/300,-330,-/399,-413,-/499,--
40x200310,-/375,-413,-/499,-516,-/624,--
60x60139,-/168,-186,-/225,-232,-/280,--
60x80186,-/225,-248,-/300,-310,-/375,--
60x100232,-/280,-310,-/375,-387,-/468,--
60x120280,-/337,-372,-/450,-464,-/561,--
60x140325,-/393,-433,-/523,-542,-/655,--
60x160372,-/450,-495,-/598,-619,-/748,--
60x200464,-/561,-619,-/748,-774,-/936,--
80x80248,-/300,-330,-/399,-413,-/499,--
80x100310,-/375,-413,-/499,-516,-/624,--
80x120372,-/450,-495,-/598,-619,-/748,--
80x140433,-/523,-578,-/699,-722,-/873,--
80x160-660,-/798,-826,-/999,-1156,-/1398,-
80x180-743,-/899,-929,-/1124,-1300,-/1573,-
100x100387,-/468,-516,-/624,-645,-/780,--
100x120464,-/561,-619,-/748,-774,-/936,--
100x140-722,-/873,-903,-/1092,-1264,-/1529,-
100x160-826,-/999,-1032,-/1248,-1445,-/1748,-
120x120557,-/673,-743,-/899,-929,-/1124,--
120x140650,-/786,-867,-/1049,-1084,-/1311,--
120x160-991,-/1199,-1238,-/1497,-1734,-/2098,-
120x200-1238,-/1497,-1548,-/1873,-2167,-/2622,-
140x140-1011,-/1223,-1264,-/1529,-1770,-/2141,-
140x180-1300,-/1573,-1625,-/1966,-2276,-/2753,-
160x160-1321,-/1598,-1651,-/1997,-2312,-/2797,-
160x200--2064,-/2497,-2890,-/3496,-

*Uvedené ceny jsou za 1ks bez DPH / vč. DPH
*Uvedené ceny KVH jsou 12.900,-/m3 bez DPH 21%

OSB desky

Maloformátové s perodrážkou

TloušťkaRozměr(mm)m2 bez DPHm2 vč. DPHcena za ks vč. DPH
OSB12mm2500x675113,-137,-233,-
OSB15mm2500x675138,-167,-284,-1,7m2/1ks
OSB18mm2500x675165,-200,-340,-
OSB22mm2500x675199,-241,-410,-
OSB25mm2500x675234,-283,-481,-

Při odběru nad 100m2 -8% SLEVA

OSB desky

Velkoformátové bez perodrážky

TloušťkaRozměr(mm)m2 bez DPHm2 vč. DPHcena za ks vč. DPH
OSB10mm2500x125096,-116,-364,-
OSB12mm2500x1250106,-129,-403,-3,125m2/1ks
OSB15mm2500x1250131,-159,-497,-
OSB18mm2500x1250159,-193,-603,-
OSB22mm2500x1250196,-237,-740,-
OSB25mm2500x1250223,-270,-844,-

Při odběru nad 100m2 -8% SLEVA

Palubky obkladové - interiér

MateriálTyp peraKvalitaSíla (mm)Šířka (mm)Délka (m)bez DPHvč. DPH
SmrkA/B1297205,-/m2
BoroviceA/B12--
SmrkA/B14121264,-/m2
SmrkA/B14146264,-/m2
BoroviceA/B15295,-/m2
SmrkA/B16285,-/m2
SmrkA/B19347,-/m2
BoroviceA/B19-
SmrkA/B211963000440,-/m2
SmrkA/B211963300440,-/m2
SmrkA/B211963600440,-/m2
JasanA/B201371900107,-/bm
JasanA/B201372200107,-/bm
JasanA/B201372400107,-/bm
ModřínA/B20964800450,-/m2
Topol (sauna)A/B201421900850,-/m2b

Palubky podlahové - interiér

MateriálTyp peraKvalitaSíla (mm)Šířka (mm)Délka (m)bez DPHvč. DPH
SmrkA/B21196
BoroviceA/B27146
SmrkA/B27146

Podlahové hranoly - interiér

MateriálHoblovanéSíla (mm)Šířka (mm)bez DPHvč. DPH
Sibiř. Modřín3445
Sibiř. Modřín4560
Sibiř. Modřín4570
Sever. Smrk45100
Sever. Smrk45120
Sever. Smrk45140
Sever. Smrk4060
Sever. Smrk4080
Sever. Smrk6080
Sever. Smrk60120

Palubky obkladové - exteriér

MateriálTyp peraKvalitaSíla (mm)Šířka (mm)Délka (m)bez DPHvč. DPH
Sever. SmrkA/B19
Sever. SmrkA/B21
Sibiř. ModřínA/B21
Sibiř. ModřínA/B24
Sever. SmrkA/B27
Sibiř. ModřínA/B38
Termowood DouglasA/B25
Termowood ModřínA/B21
Termowood BoroviceA/B21
Termowood JasanA/B21

Palubky podlahové - exteriér

MateriálTyp peraKvalitaSíla (mm)Šířka (mm)Délka (m)bez DPHvč. DPH
Termowood JasanA/B21
DouglasA/B27
Sibiř. ModřínA/B27
Borovice (tlak.impreg.)A/B27

Podkladové hranoly - exteriér

MateriálHoblovanéSíla (mm)Šířka (mm)bez DPHvč. DPH
Sibiř. Modřín3445
Sibiř. Modřín4560
Sibiř. Modřín4570
Sever. Smrk45100
Sever. Smrk45120
Sever. Smrk45140
Sever. Smrk4060
Sever. Smrk4080
Sever. Smrk6080
Sever. Smrk60120

Plotovky

MateriálKvalitaSílaŠířkaDélkaCena bez DPHCena vč. DPH
SmrkAB20704200
SmrkAB18953000
SmrkAB201402000
SmrkAB201404000
SmrkAB201201500
SmrkAB211956000
ModřínAB211604500

*Prkna hoblovaná, sušená ze čtyř stran.

Řezivo

Hranoly

HRANOLYcena vč. DPH
80x80x3000174,-
80x80x4000232,-
80x100x3000218,-
80x100x4000290,-
80x160x4000464,-
80x160x5000580,-
80x160x6000696,-
100x100x3000272,-
100x100x4000363,-
100x100x5000453,-
100x120x4000435,-
100x120x5000544,-
100x140x4000508,-
100x140x5000635,-
100x160x4000580,-
100x160x5000726,-
100x160x6000871,-
100x180x4000653,-
100x180x5000816,-
100x180x6000980,-
120x120x4000522,-
120x120x5000654,-
120x120x6000785,-
120x160x4000697,-
120x160x5000871,-
120x160x60001045,-
150x150x4000816,-
150x150x50001020,-
150x150x60001225,-

Prkna tříděná

PRKNA TŘÍDĚNÁcena vč. DPH
10cmx3M70,-
10cmx4M93,-
12cmx4M112,-
15cmx4M140,-

Prkna netříděná

PRKNA NETŘÍDĚNÁ
213,-/m2

Fošny

FOŠNYcena vč. DPH
150x30x4000163,-
150x50x3000204,-
150x50x4000272,-
180x50x4000327,-
180x50x5000409,-
160x60x4000395,-
160x60x5000494,-
160x60x6000593,-

Střešní latě

STŘEŠNÍ LATĚcena vč. DPH
60x40x400085,-
50x30x400075,-